Вчені відкрили ще одну здатність носа

Групa дoслідників ствeрджує, щo ніс людини змінився в xoді eвoлюції, і цe дoпoмoглo людям мігрувaти пo різниx тeритoріяx.

 

Міжнародна група вчених з'ясувала, що людський організм после рахунок свого довгого носа споживає удвічі менше води, ніж організм людиноподібної мавпи. Относительно це повідомили в Сибірському відділенні РАН Предупреждение з перших рук.

 

Дослідники стверджують, що такі біологічні механізми виробилися після міграції возьми спекотні території, після чого у них з'явилася адаптація у вигляді інтенсивного потовиділення. Також зміна раціону харчування та термічна обробка їжі привели перед зменшення кількості споживаної води.

 

Вчені порівняли кількість обміну води в людському організмі і організмі людиноподібних мавп. К цього в експерименті брали планида 309 людей різних професій і способу життя і 72 людиноподібних мавпи — шимпанзе, бонобо, горили, орангутанги. У кожному організмі була виміряна споживана і виділена рідина. Розрахунки виходили з урахуванням фізичних навантажень, витрати енергії і стану навколишнього середовища.

 

Таким чином з'ясувалося, що сыны) Адама споживають на 30-50% менше води, ніж мавпи. Одновременно з цим, людство веде такий а активний спосіб життя, як ці тварини і неведомо зачем само здатні после інтенсивного потовиділення.

 

Вчені впевнені, що це — достижение природного відбору, який проходив поряд з біологічними і анатомічними змінами. І шелковичное) дерево йдеться про зміну форми носа, яка з плоскої, як у мавп, перетворилася в більш подовжену. Ці зміни, следовать словами дослідників, відбулися 1,6 млн років тому.

 

Довгі носові проходи сучасної людини дозволяють водяній парі, яка утворюється з повітря, що видихається, охолоджуватися і конденсуватися отворотти-поворотти у рідину. Тобто, ніс утримує вологу під миг дихання.

 

Важливим є тетюха, що такі еволюції дозволили нашим предкам віддалятися від водних джерел.

 

Раніше повідомлялося, що організм чоловіка самостійно виробляв (дурманящее. Це був что-то около званий синдром автопивоварні.