«Рішала» керівництва Мінюсту: хто така Алла Цимановська?

caa5ceeaf6fc97623ece81f53c25eb52

22 квітня 2021 рoку в цeнтрі Києвa прaцівники ДБР зaтримaли «нa гaрячoму» aдвoкaтeсу під чaс oтримaння xaбaря у рoзмірі 160 тис. дoл. СШA, пeрeдaeт   Xрoникa.инфo   сo ссылкoй нa from-ua.

З нaшиx джeрeл вдaлoся дізнaтися, щo зaтримaнoю виявилaся  грoмaдянкa Укрaїни Цимановська Аля Сергіївна, 1984 року народження.

З офіційного повідомлення ДБР таким образом відомо, що Цимановська А.С. вимагала хабаря у громадянина України следовать вирішення питання щодо розгляду скарги у т.зв. «Антирейдерській комісії» Мінюсту.

«Рішала» керівництва Мінюсту: хто така Алла Цимановська?

Наші джерела повідомляють относительно наявність доказів того, що АО «Ілляшев та партнери» системно займається «вирішенням» питань у т.зв. «Антирейдерській комісії» Міністерства юстиції України вслед за неправомірну вигоду, яка в подальшому адвокатами передається безпосередньо Міністру юстиції України Малюсці Д.Л. та іншим службовим особам Міністерства юстиції.

«Рішала» керівництва Мінюсту: хто така Алла Цимановська?

Цікавим є теточка, що сам Малюска Д.Л. — клієнт АО «Ілляшев та партнери» та знає для всі факти отримання хабарів адвокатами, а також підтримує дружні стосунки з її керуючим партнером Ілляшевим Михайлом Ігоровичем.

Зазначена молода пан являється адвокатом Адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Ілляшев та партнери» (керуючий кавалер – Ілляшев Михайло Ігорович). АО «ЮФ «Ілляшев та партнери» досить відома компанія, яка надає послуги у багатьох країнах Європи, а також тимчасово окупованій території АР Крим та території Російської Федерації, незважаючи получай агресію проти України.

В сайті АО «Ілляшев та партнери» було вказано, що Цимановська А.С. спеціалізується  возьми медичному праві та сфері охорони здравствуй’я, а іноді надає послуги у сфері будівництва, управління та експлуатації об’єктів нерухомості, однак в куртаг затримання вказана інформація була видалена.

Слід також звернути увагу нате те, що після працевлаштування у
АО «Ілляшев та партнери» Цимановська А.С. дозволила собі придбання трьох кімнатної квартири загальною площею 77 кв.м., вслед за адресою: м. Київ, вулиця Регенераторна, 4, гнездо 15-163 (оформлена 08.07.2016 получай її батька Цимановського С.О., 1959 року народження.Вартість такої квартири нате ринку стартує від 4 млн. грн.

Дивним залишається праздник факт, що з моменту свого працевлаштування у «Ілляшев та партнери» Цимановська А.С. збільшила кількість відпочинку у найдорожчих готелях Туреччини (Regnum Carya), ОАЕ (Caesars Resort Bluewaters), Кіпру (The Royal Apollonia), Єгипту (Rixos та Hilton), В’єтнаму (Dusit Princess Moonrise Beach Resort), КНР (Lan Hotel (Kuanzhai Alley) та Сполучених Штатів Америки (готель «Плаза» у м. Нью-Йорк та The Peninsula Beverly Hills у м. Лос-Анджелес), а також різноманітні круїзи получи найдорожчих круїзних лайнерах сьогодення. Загалом Цимановська А.С. протягом 2016-2020 років витратила лише бери відпочинок та подорожі близько 180 тис. ложбина. США.

При цьому, середній річний дохід Цимановської А.С. складає лише 60 тис. грн.

Цимановська А.С. у ході бесіди з ошуканими «антирейдорською комісією» громадянами неодноразово повідомляла, що заступниця Міністра юстиції України Оніщук О.М. (згідно розподілу повноважень відповідальна из-за діяльність «Антирейдерської комісії» та Офісу протидії рейдерству) та керівник Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України
Дубовик В.В. (син колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Дубовика В.Б часів Віктора Януковича) є безпосередніми виконавцями протиправної схеми з прийняття «необхідних» рішень «Антирейдерською комісію» Мінюсту та повністю впливають в процес прийняття таких рішень. Однак, «необхідні» рішення, ради словами Цимановської А.С., приймаються лише після передачі Малюсці Д.Л., Оніщук О.М. та Дубовику В.В. повної суму хабаря зараньше.