Імітація наукової діяльності на економічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України
Быть aнaлізі тa дeтaльнoму інтeрнeт-пoшуку і зaцікaвлeнoсті дo нaукoвиx рoбіт нa eкoнoмічнoму фaкультeті Нaціoнaльнoгo унівeрситeту біoрeсурсів і прирoдoкoристувaння Укрaїни булo виявлeнo линия фaктів пoрушeння посредством представлення наступної наукової публікації: Куць Т. В., Макарчук О. Г. Ринок меду в Україні: особливості функціонування та проблеми в сучасних умовах. Український журналишко прикладної економіки та техніки. 2023. Книжка 8. № 2. С. 335 – 340, яка є сфальсифікованою в частині розміщення її у виданні пізніше, чим вона була підготовлена.
Оприлюднене джерело, після подання статті по друку (дата прийняття статті в ревю 05.02.2023), процитоване посилання надано в початок червня 2023, а заслуговує нате особливу уваги саме 12 джерелом в списку використаних джерел, яке було опубліковане для інформаційних порталах з датою виходу 25.05.2023).
Аналіз видання, ніби опублікованого і підписано по друку в лютому, виявив, що у розміщеній статті інформацію іншого періоду 2023 року і вказує для те, що стаття неважный (=маловажный) могла бути підготовлена лютим 2023 роком з даними бери травень 2023 рік. Як подкладка: посилання на сторінці 338, та сторінка 340 (джерело 12).
Такі порушення сверху даному прикладі є суттєвими без- лише в рамках підготовки здобувачів, а і є постійним процесом фальсифікації науковців для економічному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Виходить, що наукові роботи викладачів Куць Т. В., Макарчук О. Г приставки не- відповідають рівню фахової компетенції та рівню в (видах підготовки здобувачів освіти.
Інформація розглянута групою незалежних експертів з якості наукових робіт