Безсумнівні переваги роликів ROLLERBLADE та чудова можливість їх вигідно купити в магазині Rollerland

Будь-початківець і тим більше досвідчений ролер знайомий із продукцією компанії Rollerblade, яка щорічно розробляє нові моделі та стабільно входить в ТОП-10 світових виробників роликових ковзанів. В Україні можна купити оригінальну продукцію цього бренду, звернувшись в інтернет-магазин Rollerland. Статус офіційного дилера дозволяє встановлювати демократичні розцінки, проводити численні акції, а також першими презентувати на національному ринку інноваційні товари. На перевіреному сайті замовляють екіпіровку не лише спортсмени, але й власники роллердромів, а різноманіття асортименту дозволяє легко обрати як дорослі, так і дитячі ролики Rollerblade з доставкою в Києві або в інші міста. В нашому огляді розповімо, чому ковзани саме цієї марки користуються величезною популярністю, причому як у новачків, так і у професіоналів.

Шлях до успіху

У порівнянні з іншими легендарними виробниками спортивного інвентарю, американську компанію можна назвати «молодою», адже вона на ринку всього лише з 1983 року. Початкова ідея створювати ковзани, які підходять для катання не тільки на льоду, але й на інших поверхнях без прив’язки до пори року виникла у братів Олсон. Як досвідчені хокеїсти, Бренан та Скотт придумали модель із розташованими в 1 ряд колесами, яка була більш маневреною, ніж варіації з двома рядами коліс. На жаль, через недостатню продуманість конструкції та погані гальма назвати такі ковзани ідеальними було неможливо, хоча попит на них був величезним. Через два роки компанія перейшла у власність Роберта Нагеля, а згодом виробництво перевезли в Італію. Зараз ролики Rollerblade продаються в різних куточках планети і вважаються одними із найкращих за співвідношенням продуманості дизайну, надійності, довговічності та ціни.

Безсумнівні переваги роликів ROLLERBLADE та чудова можливість їх вигідно купити в магазині Rollerland

 

Що робить ковзани Rollerblade настільки популярними?

Швидкий знос, складності з гальмуванням, проблеми з одяганням та зняттям — всі ці недоліки залишилися в далекому минулому. Моделі нового покоління повністю відповідають запитам ролерів і навіть перевершують їх очікування, тому їх хочуть купити для перших занять, тренування дітей та професійного розвитку в роликовому спорті.

До найбільш важливим плюсів продукції популярного виробника відносяться:

  1. Міцність та стійкість до зношування рам, зроблених із сучасних матеріалів.
  2. Адекватна вартість. Купити ролики Rollerblade з доставкою по Україні може собі дозволити майже будь-який громадянин, принаймні, якщо зробить замовлення на сайті rollerland.com.ua з товарами без націнок.
  3. Невелика вага, вдалі конструктивні рішення. В асортименті є жіночі, чоловічі, дитячі моделі, розроблені із урахуванням анатомічних особливостей майбутніх власників.
  4. Зручна і надійна система застібання та надягання.
  5. Різноманіття дизайнів, в тому числі розсувні моделі для дітей.
  6. Гарантована якість та довговічність.

Якщо ви шукайте роликові ковзани, які прослужать вірою та правдою вам або дитині як мінімум кілька сезонів, при цьому будуть виглядати стильно, однозначно варто замовити продукцію Rollerblade.