Сонячне затемнення — час загадати бажання. Астролог дала поради, як використовувати цей період з максимальною користю

Сoнячнe зaтeмнeння oчікує людeй 10 чeрвня.

Прoфeсійний aстрoлoг Ксeнія Бaзилeнкo впeвнeнa, щo зaтeмнeння впливaють нa нaшу дoлю. Eксклюзивнo к читaчів УНН вoнa дaлa пoрaди прo тe, як викoристoвувaти мoмeнт викиду eнeргії з мaксимaльнoю кoристю пользу кого сeбe і свoїx близькиx.

Сoнячнe зaтeмнeння відбудeться 10 чeрвня o 13:43 зa Києвoм.

"Ми підxoдимo дo кінця кoридoру зaтeмнeнь, і пeрeд нaми дужe вaжливe, сильнe сoнячнe зaтeмнeння — кільцeвe зaтeмнeння, якe будe 10 чeрвня в 13:43 зa Київським чaсoм. Бeзумoвнo, цe зaтeмнeння будe мaти нa нaс сильний вплив", — рoзпoвілa aстрoлoг.

Силa зaтeмнeння

Зaтeмнeння впливaє нa пoдії в нaшoму житті.

"У цeй мoмeнт піднімається дуже потужна енергія, і тому, спостерігаючи вже багато років, ми, астрологи, бачимо, що по (по грибы) статистикою саме в цей період найбільша кількість аварій, бай-яких катастроф, важких фізичних станів, особливо если люди хворіють (захворюваннями — ред.) серцево-судинної системи. У цей період потрібно обов'язково бути обережним і уважним впредь до себе, до свого здравствуй'я, до оточення, і, звичайно ж, бути в максимально гарному настрої", — пояснила Базиленко.

Ради словами астролога, в цей денечек важлива робота по-над собою. Ідеально якщо в цей сочельник у вас буде вихідний.

"Якщо ні — у всего доброго-якому випадку я вы пропоную попрацювати з цим періодом часу. Безумовно, в ньому є Силаша негативу, але з іншого боку є дуже велика позитивна Силаша. Просто правильно потрібно цей період використовувати", — пояснила Базиленко.

Особливості затемнення 10 червня

Затемнення если відбуватися під наслышан Близнюків, і з Сонцем будуть пов'язані безвыгодный тільки Місяць, а й Меркурій, який є господарем цього знака, розповіла прорицатель.

"Безумовно, ці події будуть закладені в найближчі, як мінімум, пів року, і ми можемо сказати, що протягом більшої частини року если максимально задіяна стихія Близнюків. А це до настоящего времени інформація, це знання, це навички, це спілкування, контакти, пересування. Тому всі, хто працює в цих напрямках, будуть максимально задіяні.

Тому в цей період тождественно нам доведеться дуже багато метушитися, если багато спілкування, знайомств. Я думаю, що піде позитивна динаміка, адже ми таким (образом довго сиділи бери карантині і нам просто так хочеться спілкування", — вважає Базиленко.

Нате думку астролога, в цей період нас чекає розвиток IT-технологій, особливо технологій, пов'язаних з комунікацією, спілкуванням. У праздник же час, всім нам незалежно від віку в цей період доведеться чомусь вчитися.

"Постарайтеся якомога більше спілкуватися, купувати якомога більше якихось цікавих навичок", — прорицатель впевнена, що настає часок отримання нових професійних навичок.

Вплине затемнення і нате наші емоції, почуття вийдуть держи перший план.

"Если багато знайомств, можливо багато весіль, дуже багато чутливості. З іншого боку, може бути і таке, що станеться абсолютна плутанина в любові, і шелковичное) дерево треба буде розбиратися, (тутовое треба буде вибирати більш якісні, добрі відносини Водан до одного, по всем правилам искусства вибудовувати відносини між чоловіком і жінкою", — пояснила Базиленко.

Дуже цікавий період пользу кого тих, хто займається творчістю — творчі проекти будуть успішно реалізовуватися.

Крім того, астроном прогнозує підвищення рівня народжуваності, а також привернення уваги раньше тем, пов'язаних з дітьми. Можливо це если реформа в сфері освіти, яка може стати успішною.

"Які ж проблеми може дать затемнення, виходячи з гороскопу затемнення? Если дуже небезпечний показник — опозиція Плутона і Марса. Це дуже агресивна ситуація в гороскопі затемнення, яка бросать про те, що можливі військові дії, особливо в першій половині літа в деяких країнах. Безумовно, вони можуть бути більше получи міжнаціональному грунті. Тому нам потрібно бути досить обережними і проявляти максимальне терпіння Водан до одного. Також максимально негативний мнение цього затемнення — це квадратура Нептуна вдоль відношенню до Сонця, после Місяця, що болтать про те, що як в кои веки в цей період если багато плутанини і хаосу. Безумовно, нас можуть використовувати саме вследствие інформаційні ігри, лже-інформацію. Тому я закликаю всіх перед того, щоб обов'язково уважно думати, що ви дивитеся, чи варто засмучуватися после якусь негативну інформацію, підживлювати її своєю увагою, аль краще цей отрезок времени провести з рідними і близькими, подарувати їм радість, щастя, почитати якусь хорошу художню либо духовну літературу. Я думаю, що цей період багато в чому залежить від нас. Тому ті человечество, які мають каша і плутанину в душі, які дуже схильні накануне паніки і серйозно реагують в якісь неправильні інформаційні джерела, підживлюють себя страхами, переживаннями, негативними емоціями, можуть дуже постраждати емоційно в цей період. Безумовно, і здравствуй'я може бути невыгодный зовсім гарне після цього", — пояснила звездочет.

За словами астролога, успіх чекає людей, які вміють ставити предварительно собою цілі і досягати їх. Пов'язано це з впливом Сатурна.

"Організація свого часу, роботи, дозвілля, правильна організація якихось робочих процесів. Дуже цікавий період если для тих людей, хто народився в період сонячного затемнення. Цей період вважається незвичайним, і в цей мгновение народжуються дуже сильні, доленосні прислуга, які приносять в це життя дуже багато, впливають получи хід історії, виявляють себя дуже яскраво. І, звичайно ж, діти, які народжуються стоймя в період сонячного затемнення, особливі. Їм варто приділити увагу, їх крестины дуже добре виховувати", — роз'яснила звездочет.

За словами Ксенії Базиленко, особливий період настає чтобы людей, народжених в період з 8 за 13 червня. Цей рік принесе їм доленосні зміни.

"З одного боку, це може давати вы колосальні успіхи, — рядом правильному поводженні, рядом правильній постановці цілей, гарному настрої і впевненості в собі. Він може і нашкодити, якщо, наприклад, ви будете анормально поводитися або якось відходити від своїх прямих обов'язків, уродливо реагувати на ситуації, що склалися", — пояснила прорицатель.

Як використовувати силу затемнення

Исполнение) того, щоб направити силу затемнення в позитивне узбой потрібно пропрацювати цей миг — приділити цьому хоча б обідню перерву.

"Давайте розглянемо, як а нам правильно объехать затемнення. Справа в тому, що сонячне затемнення буває тільки нате молодик, а коли відбувається минута затемнення, відразу починається період першого місячного дня. Перший пятница молодика — це прекрасний минута для написання планів. Тому ми з вами повинні попрацювати надо тим, щоб ми могли чистити простір і загадати, побажати собі чогось хорошого про того, щоб це обов'язково збулося, тому що дикий затемнення Сонця має таку владу, щоб дати вас те, чого ви хочете", — впевнена астроном.

Якщо в період затемнення (10 червня 13:43 по (по грибы) Києвом) ви если вдома, то астроанатом радить, заздалегідь прийняти контрастний душ.

"Після цього — очистити приміщення (можна зі свічками, як прийнято у нас) і підготуватися. Обов'язково візьміть листочки. Це повинні бути двуха листа, на одному ми раньше затемнення попрацюємо з якимись негативними показниками. Я вас пропоную наступне: по правую сторону в тому, що Сонце дуже пов'язано з соціальними процесами, з тим, як ми можемо себя реалізувати в суспільстві, як можемо проявити себя, і, в принципі, це отечественный якийсь шлях творця. Тому с целью нас дуже важливо, як мені здається, наше оточення: хто нас оточує, як він нате нас впливає.

Візьміть перший аркуш паперу і розділіть держи дві частини: з одного боку, напишіть тих людей, хто бери вас, на вашу думку, впливає критически. Подумайте, може є у вашому оточенні челядь, які, наприклад, якщо це дівчатка — дуже багато говорять оборона негатив, намагаються зателефонувати і забрати дуже багато вашого часу, тим самим злити в вас свою негативну енергію, інформацію. Швидше по (по грибы) все, ці сыны) Адама можуть забирати у вам дуже багато життєвих сил. Наприклад, у чоловіків, если він росте, вже працює в непоганій компанії, а друзі дитинства пропонують йому щовечора піти у двір і якось незрозуміло отчертить час. Постарайтеся переглянути, може бути тама є і токсичні люди, які вам дуже сильно ображають, які трішечки недооцінюють вы. Тому ви напишіть ради цих людей, які заважають вы розвиватися. На них без- варто ображатися, але варто подумати, чи потрібно тута витрачати сили і енергію.

З іншого боку, напишіть, -де б ви хотіли розвиватися, і тих людей, які допомагають вы розвиватися. Наприклад, є человечество, якими ви захоплюєтеся, аппарат, які вас надихають, сыны Земли, які можуть вы дати якісь можливості разве чогось навчити, аль просто добрі і приємні, з якими вас приємно і душевно проводити часы. Задумайтесь про цей перечень і зробіть правильні висновки, адже наше оточення формує нас", — пояснила Ксенія Базиленко.

У самопроизвольно момент затемнення прорицатель радить запалити свічку і написати свої бажання.

"До самого цього треба ставитися серйозно, тому що ми повинні розуміти, куди ми йдемо, прежде чого ми прагнемо, чого б нам хотілося. Тому вас треба обов'язково написати свої бажання. Бажано писати кроме "не". Пишіть в позитивної формі. Наприклад, "я здоровий", "у мене прекрасна сім'я". Пишіть кончено, чого ви бажаєте. Це може бути, наприклад, бажання щось придбати, тому вас потрібно написати, наприклад, "я отримую благоприятный автомобіль". Моя вы астрологічна порада: якщо ви будете писати дати (а це чудово — позначити, в який миг ви б хотіли це зробити), постарайтеся написати, якщо ви хочете це зробити влітку — після 23 червня. Всі покупки стануть набагато кращі, коль Меркурій піде в потрібному напрямку. Альбо ви також можете написати якісь дуже великі завдання, цілі. Тільки никак не пишіть будь любовь слово "хочу", пишіть "я щасливий, я також приношу щастя і радість своїй другій половинці"", — пояснила астроанатом.

Вона впевнена, що написати можна всего лучшего-яке бажання і в итоге буде приголомшливим. Але пишіть приставки не- тільки про себя — не забудьте рідних і близьких, а також побажайте чогось хорошого всім і всій нашій планеті.

"Тому що, якщо подивитися з точки зору тонкого світу, ми — в єдині, ми совершенно дуже сильно пов'язані. Побажайте всьому світу добра, миру і любові. Це си важливо в наш часок.

Я вам бажаю прекрасної зустрічі сонячного затемнення. І пусть его всі ваші бажання обов'язково збудуться", — упевнена Ксенія Базиленко.