Цікаві новини медицини України, що сталися осінню

Зa oстaнні рoки в укрaїнській мeдицині відбувaються пoзитивні зміни, підвищується прoфeсіoнaлізм лікaрів тa з‘являються знaчущі відкриття. Спeціaлісти зaзвичaй дізнaються новини медицини України сверху професійних порталах, а в цьому матеріалі зібрано издание новин та подій, що будуть цікавими в (видах широкого кола читачів.

Створення реєстру донорів крові

Ініціатива затверджена постановою Кабміну України від 24 листопада 2021 року. Єдиний реєстр если містити всі дані оборона здоров‘я донорів та відстежуватиме тракт компонентів крові по реципієнтів. Основна ціль — забезпечити чтобы донорів безпечну здачу, а угоду кому) реципієнтів — безпечне переливання крові. Крім того, в автоматичному режимі если проводитись підрахунок кількість випадків донорства, що стане підставою пользу кого надання статусу “Почесний датель України”.

Виробництво ІВЛ до швейцарській технології

Міністр іноземних справ, Дмитро Кулеба, повідомив для укладання угоди між Швейцарією та українським ГП “Новатор”. Фінансові дотації дозволяють швидко почати масове виробництво апаратів штучної вентиляції легень та доукомплектувати лікарні.

Збільшення числа трансплантацій нирок

Станом сверху кінець жовтня в Україні проведено більше 150 операцій з пересадки нирки, тоді як в минулі роки много-много був 100-120 трансплантацій получи рік. Складні операції виконуються хірургами національного інституту хірургії і трансплантології імені А.А. Шалімова.

Випадок поліомієліту

Возьми початку жовтня у 1,5-річної невакцинованої дитини Рівненської області було виявлено поліомієліт. Ця інформація потрапила бери перші шпальти новин медицини та вкрай схвилювала лікарів. Батьки хлопчика свідомо відмовились від щеплення точно по релігійним мотивам, черезо що дитина постраждала: у неї розвинувся в‘ялий параліч.

В питному енергетику виявили отруту

Як как видим відомо із сайтів новин та медичних порталів, енергетичний напій Hell містить токсичне з‘єднання глинозем етилену. Хімічна сполука критически впливає на центральну нервову систему, подразнює слизові оболонки. В зв‘язку із цим з київських магазинів терміново вилучили вказаний мал.